مرکز تماس : 02166494875

02177415188

fa

سانترال پاناسونیک

سیستم صوتی tvm

امروزه یکی از دغدغه های مهم سازمان ها و شرکت ها تسهیل در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی خود مانند : پاسخگویی مناسب به مشتریان، ارائه خدمات غیرحضوری از طریق تماس با سازمان، ارتباطات داخلی سازمان و بسیاری نیازمندیهای دیگر می باشد. از این رو کمپانی پاناسونیک در جهت رفع این نیازمندیها سیستم پردازش صوت (VPS) را روانه بازار کرده که از استقبال بسیار مناسبی هم برخوردار شده اند. صندوق صوتی پاناسونیک به نام تجاری TVM معروف هستند که در دو نوع TVM50 و TVM200 موجود می باشند. در ذیل بخشی از امکانات این دستگاه ها را مرور می کنیم.

امکانات و ظرفیت های دستگاه tvm:

با دارا بودن 6 پورت (TVM50) امکان 6 تماس همزمان و با دارا بودن 24 پورت (TVM200) امکان 24 تماس همزمان فراهم می شود.

 

با حافظه هایی که در دستگاه وجود دارد مدت زمان 8 تا 1000 ساعت پیغام و مکالمات می تواند ضبط شود.
 

از دیگر قابلیت فوق العاده ای که در این سیستم ها وجود دارد وجود کارت شبکه و امکان ارسال ایمیل اطلاع رسانی از این دستگاه می باشد.
 

بر فرض مثال کارمندی به مرخصی و یا ماموریت رفته و در محل کار حضور ندارد و مشتری و یا شخصی با داخلی او تماس می گیرد اما او پاسخگو نیست و تماس گیرنده اقدام به گذاردن پیغام می کند در این شرایط دستگاه می تواند با شماره همراه او تماس گرفته و پیغام جدید را برای او پخش کند.
 

در TVM بعد از راه اندازی کامل دستگاه کاربران به محض ورود به صندوق صوتی خود جهت راهنمایی برای پیکربندی صندوق و تلفن خود، صوت راهنمایی را می شنوند. حتی این صوت می تواند تبدیل به راهنمای تصویری روی نمایشگر تلفن شود (VM Menu) . برای داشتن راهنمای تصویری باید از تلفن های دارای نمایشگر دیجیتال استفاده کنید .
 

از آنجایی که هر داخلی می تواند یک صندوق پست صوتی داشته باشد، پس هر کس که با داخلی همان شخص تماس بگیرد، در صورت اشغالی ، پاسخگو نبودن و حضور نداشتن صاحب داخلی ، تماس گیرنده می تواند پیغام برای او بگذارد.
 

امکان ضبط مکالمات برای هر شخص و هر داخلی فراهم است.
 

صف بندی مکالمات و انتظار تماس گیرنده جهت برقراری تماس با داخلی که مشغول است فراهم می باشد . تماس گیرندگان و یا مشتریان می توانند در حین انتظار به پیام های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی سازمان گوش دهند.
 

قابلیت جالب دیگر این دستگاه دفترچه تلفن صوتی است. این قابلیت به صورت یکی از گزینه های پیغام خوش آمد گویی است که با انتخاب عدد آن شما به لیستی از نام و شماره داخلی ها متصل می شوید و پس از شنیدن نام و داخلی شماره مورد نظرتان را شماره گیری می نمایید . همچنین با وارد کردن سه حرف اول نام خانوادگی شخص مورد نظر به داخلی آن شخص هدایت خواهید شد.
 

به چندین زبان مختلف پیغام ضبط کنید.
 

با مشخص کردن تاریخ مناسبتی خاص مانند عزاداری ها و یا جشن های ملی و آئینی و یا هر مناسبت دیگر ، پیغام مرتبط با همان مناسبت را ضبط کرده و دستگاه در همان تاریخ مشخص شده پیغامی که از قبل ضبط کرده اید را بصورت اتوماتیک برای مشتریان و یا تماس گیرندگان پخش خواهد کرد.
 

شما می توانید تا 200 شماره تلفن مشخص را در سیستم وارد کنید و تعیین کنید در صورت تماس از این شماره ها با سیستم چه اتفاقی بیافتد و یا چه عملیات و پیغامی برای آنها پخش شود.
 

ا وجود این قابلیت دیگر نیازی به صندوق های فلزی ارتباط با مدیریت و یا انتقادات و پیشنهادات نیست، زیرا مشتریان و ارباب رجوع می توانند با تماس گرفتن با یک شماره تلفن خاص اقدام به انتقاد و شکایت و یا دادن پیشنهاد کنند.
 

در این سیستم امکان گرفتن گزارش های مختلف از اتفاقات ، عملیات ، تماس ها و موارد امنیتی سیستم به تفکیک تاریخ ، ساعت و یا داخلی و صندوق صوتی وجود دارد

تماس با خدمات سانترال
اسکرول به بالا