مرکز تماس : 02166494875

02177415188

fa

سانترال پاناسونیک

tda200

سانترال پاناسونیک TDA200

اگرسطح کسب و کار متوسطی دارید و می خواهید آن را گسترده تر کنید پیشنهاد می شود به ویژگی ها و امکانات سانترال پاناسونیک TDA200 نیز نگاهی بیندازید تا شاید شما خریدار بعدی این دستگاه باشید.

شرکت پاناسونیک سعی کرده است تا با ارائه دستگاه های سانترال در مدل های مختلف کمک شایانی به شرکت ها و سازمان های مختلف کند تا در راستای استفاده از خطوط شهری مختلف بتوانند خطوط داخلی بالایی را برای کارمندان خود فراهم کنند.

سانترال TDA200 با بهبود وضعیت ارتباطات در یک مکان باعث می شود تا در وقت و زمان صرفه جویی بالایی صورت گرفته و  کارمندان و مدیران بتوانند به راحتی امور مرتبط با شرکت را در سطح داخل آن و یا از طریق خطوط شهری که به این دستگاه وصل می شود در بیرون از شرکت پیگیری نمایند.

کیفیت بالای ساخت این محصولات باعث شده است تا مدیران شرکت های بزرگ از مهم ترین طرفداران و خریداران آن ها باشند.

وقتی سانترال های دیگر پاناسونیک توانایی پاسخگویی به نیاز های مشتریان و همچنین کارمندان شرکت نباشد می توان از سانترال TDA200 برای پاسخگویی بهتر و راحت تر به تمامی این امور استفاده کنند.

علاوه بر کیفیت این محصول و خدمات متنوعی که به واسطه ی امکانات بی نظیرش ارائه می دهد قیمت مناسب آن نیز می تواند عامل مهمی در کسب محبوبیت بیشتر آن در بازارهای جهانی باشد.

شناخت امکانات مختلف این دستگاه در برقراری ارتباط بهتر باعث می شود تا مشتریان در هنگام انتخاب دغدغه های کمتری داشته و به راحتی بتوانند براساس فاکتورهای خودشان این محصول را انتخاب کنند.

با ما همراه باشید تا برخی از مهم ترین ویژگی ها و امکانات سانترال TDA200 را مورد بررسی قرار داده تا سطح آگاهی شما نسبت به این محصولات و کاربردشان در محیط های مختلف بالاتر برود.

بررسی امکانات دستگاه سانترال TDA200

شرکت پاناسونیک علاوه بر ظرفیت ها و امکانات پیش فرضی که در محصولات سانترال خود قرار داده است دست مشتریان را باز گذاشته تا از طریق نصب کارت های مختلف بتوانند ظرفیت این دستگاه ها را در صورت نیاز به بالاترین میزان خود برسانند.

بر روی هر سانترال مکان های مشخصی برای کارت های مختلف در نظر گرفته شده است. هر چه بتوان تعداد کارت های بالاتری در ساختار این محصولات استفاده نمود و  ظرفیت آن را در استفاده از امکانات مختلف افزایش داد می توان آن دستگاه سانترال را یک دستگاه مناسب و پرطرفدار برای مشتریان دانست.

سانترال TDA200 با قابلیت نصب و اتصال  کارت مختلف یکی از محصولات بی نظیر شرکت پاناسونیک برای ارتقاء ظرفیت های مختلف می باشد.

البته این کارت ها بر روی سانترال علاوه بر ارتقاء ظرفیت های اولیه ممکن است برای اضافه نمودن امکانات جدید نیز به کار برده شوند.

ظرفیت سانترال پاناسونیک TDA200

همانطور که اسم دستگاه سانترال و وظایف آن ها مشخص است تعداد خطوط شهری و داخلی که بتوان از طریق این دستگاه تجمیع نموده و از آن ها استفاده نمود در درجه اهمیت بالایی قرار دارد.

سانترال TDA200 با قابلیت تجمیع  ۱۲۸ خط شهری و یا راه اندازی ۲۵۶ خط داخلی یکی از محصولات با امکانات بالا به حساب می آید و جزو محصولات پرظرفیت سانترال پاناسونیک در نظر گرفته می شود.

این سانترال می تواند به راحتی امکانات مورد نیاز برای برقراری ارتباط ۲۰۰ نفر کاربر مختلف را فراهم نموده و تمامی نیاز های آن ها را با بهترین شکل ممکن پاسخ دهد.

ارتقا سانترال TDA200  به TDE200

از امکانات مخصوص این دستگاه می توان به قابلیت تغییر امکانات و کاربری آن به سانترال TDE200 اشاره نمود. برای این کار کافیست تا MPR دستگاه را تعویض نمود.

تلفن گویا سانترال پاناسونیک tda200

سانترال پاناسونیک TDA200 هم مانند دیگر محصولات این سری، به منظور فعال سازی دیزا یا همان منشی تلفنی باید کارت آپشنال و کارت دیزا را تهیه کنید.

نحوه ارتباط و برنامه ریزی سانترال پاناسونیک TDA200  چگونه است؟

هر چند که سانترال TDA200 تحت شبکه نمی باشد اما از طریق نصب کارت های مختلف می توان این قابلیت را به دستگاه اضافه نمود و در راستای ارتباطات بهتر در بستر شبکه از آن استفاده نمود.

برنامه ریزی این سانترال بصورت پیش فرض از طریق کابل USB  و تلفن سانترال انجام می شود.

یکی از ویژگی های دستگاه های سانترال که می تواند برای کاربران بسیار مهم باشد قابلیت برنامه ریزی آن ها از طریق دستگاه های مختلف است.

سانترال TDA200 با بهره مندی از یک پورت USB بر روی ساختار خود به راحتی این اجازه را به کاربران می دهد تا برای برنامه ریزی این دستگاه ها آن ها را به سیستم های مختلف کامپیوتر و یا لپ تاپ وصل نمایند.

کارت های قابل اتصال به سانترال  TDA200

سانترال TDA200 با ۱۱ مکان برای جاگذاری و اتصال کارت های مختلف می تواند امکانات بسیار مناسبی را در اختیار هر مشتری بگذارد.

کارت های شهری قابل اتصال به سانترال پاناسونیک TDA200

برای اینکه بتوانیم ارتباطات شهری گسترده تری داشته باشیم می توانیم از کارت های شهری قابل اتصال به سانترال TDA200 زیر استفاده کنیم.

 • اتصال کارت شهری TDA0180 برای راه اندازی ۸ خط شهری جدید بر روی دستگاه سانترال TDA200
 • اتصال کارت سانترال TDA0181 برای راه اندازی ۱۶ خط جدید شهری بر روی دستگاه سانترال TDA200
 • می توانیم با اتصال کارت TDA0290 خطوط چهار شماره ای مخابرات (PRI) را نیز بر روی دستگاه سانترال خود داشته باشیم.

 کارت های ارتباطات داخلی سانترال پاناسونیک TDA200

اگر ارتباطات داخلی شرکت جوابگوی نیاز های جدید نیست و یا اینکه قصد گسترده نمودن آن را داشته باشیم می توانیم از کارت های ارتباطات داخلی سانترال TDA200برای پاسخگویی به نیاز های جدید خود استفاده نماییم.

 • نصب کارت TDA0174 با قابلیت اضافه نمودن ۱۶ خط داخلی آنالوگ جدید
 •  نصب کارت سانترال TDA0177 جهت افزایش خطوط داخلی آنالوگ به تعداد ۱۶ عدد با پشتیبانی از قابلیت کالر آیدی
 • اتصال کارت  TDA0170 برای راه اندازی همزمان ۸ خط داخلی دیجیتال و ۸ خط داخلی آنالوگ بر روی سانترال(کارت هایبرید پاناسونیک)
 • اتصال کارت TDA0172 با قابلیت اضافه نمودن ۱۶ داخلی دیجیتال جدید

برخی دیگر از کارت های مورد استفاده در سانترال TDA200

 • اتصال کارت TDA0193 جهت برخورداری از کالر آیدی روی تلفن های دیجیتال خطوط شهری به تعداد ۸ عدد
 •  اتصال کارت TDA0189 برای کالر آیدی ۸ خط شهری به همراه پخش موزیک در هنگام هولد نمودن تماس
 •  اضافه نمودن قابلیت تلفن گویا از طریق اتصال کارت های TDA0191 و TDA0190
 • کارت TDA0484 برای اتصال دو دستگاه از راه دور با ۴ کانال برای سانترال های TDA
 •  اتصال کارت TDA0161 جهت استفاده از قابلیت درب بازکن روی دستگاه های سانترال TDA200

دیگر قابلیت ها :

از امکانات مناسبی که در سانترال TDA200 دیده می شود قابلیت پردازش صدا به وسیله این دستگاه ها می باشد.

قابلیت سازگاری با ISDN BRI/PRI، برقراری ارتباطات سیار از طریق تجهیزات بیسیم، کنترل تماس از طریق شبکه دیجیتال QSIG، قابلیت استفاده از منشی تلفنی، نمایش شماره تماس بر روی تلفن ها و … از امکانات سانترال TDA200 برای مشتریان می باشد که به راحتی می تواند هر کاربری را برای خرید و استفاده از این دستگاه ها ترغیب نماید.

نتیجه گیری :

بطور کلی سانترال های سری TDA  سانترال های تحت شبکه محسوب نمی شوند و تفاوت های چشمگیری نسبت به سری های NS  پاناسونیک دارند .

این سانترال ها هیچ یک از قابلیت های یک مرکز تماس حرفه ای و بروز را ندارند و برای استفاده از این ویژگی ها باید از دستگاه های صندق صوتی پاناسونیک مانند TVM  استفاده کنید.

بر روی سانترال های سری TDA  فقط و فقط می توان تلفن های تحت شبکه پاناسونیک سریNT  را راه اندازی کرد و از تلفن های سیپ پشتیبانی نمی کنند

ویژگی های سانترال پاناسونیک tda200

 •  پرظرفیت با قابلیت نصب و راه اندازی بسیار آسان
 •  صنعتی و پایداری بسیار بالا
 •  راه اندازی خطوط شهری آنالوگ با بهترین کیفیت
 •  جابجایی بسیار آسان و سریع
 •  پشتیبانی از تلفن های سری NT پاناسونیک
تماس با خدمات سانترال
اسکرول به بالا