مرکز تماس : 02166494875

02177415188

fa

سانترال پاناسونیک

tda620

توضیحات

پاناسونیک سعی کرده است همواره با تولید و ارائه ی محصولاتی بی نظیری مانند سانترال پاناسونیک TDA620 سازمان ها و شرکت ها را در استفاده ی بهتر از امکانات برای گسترش و توسعه ی کسب و کار خود کمک نماید.

هر چه جهان بیشتر به سمت تکنولوژی های نوین و دیجیتالی شدن پیش می رود، اهمیت ارتباطات نیز بیشتر می شود.

این اهمیت بالا باعث می شود تا شرکت ها به دنبال استفاده از ظرفیت های بالاتر برای برقراری تماس باشند.

کاربرد سانترال پاناسونیک TDA620

با توجه به اینکه دستگاه سانترال برای تجمیع خطوط شهری و داخلی و بالا بردن سرعت ارتباطات استفاده می شود مدل های مختلف آن مانند سری TDA توانسته اند به دلیل امکانات و ظرفیت های بالاتر کاربرد بیشتری در محیط های مختلف داشته باشند.

از میان این مدل ها، دستگاه سانترال TDA600 مورد استقبال و محبوبیت بیشتری توسط شرکت های مختلف قرار گرفته است.

ظرفیت خطوط شهری و داخلی دستگاه برای کسب و کار های متوسط و حتی توسعه یافته بسیار مناسب می باشد.

علاوه بر این استفاده از امکاناتی مانند کانال های دیزا، صندوق صوتی و … نیز می تواند باعث شود تا تمامی نیاز های مختلف سازمان با این دستگاه برطرف شود.

اما اگر ظرفیت های خطوط داخلی و شهری دستگاه سانترال TDA600 پاسخگوی ارتباطات مختلف سازمان نباشد می توانیم از شلف های توسعه یعنی دستگاه سانترال پاناسونیک TDA620 استفاده نماییم.

با اضافه نمودن این دستگاه به سانترال TDA600 می توان به راحتی از خطوط داخلی و شهری جدید در جهت توسعه ارتباطات استفاده نمود.

این امر می تواند البته در مدیریت هزینه ها نیز برای سازمان بسیار موثر باشد و باعث کاهش هزینه ها و همچنین مدیریت بهتر تماس ها شود.

 

سانترال پاناسونیک TDA620

نکته ای مهمی که در هنگام معرفی سانترال پاناسونیک TDA620 باید به آن اشاره کنیم این است که دستگاه سانترال مورد نظر به تنهایی هیچ کاربردی ندارد و فقط به عنوان شلف توسعه برای دستگاه های سانترال TDA/TDE600 استفاده می شود.

بر روی ساختار سانترال پاناسونیک TDA620 ، یازده اسلات برای قرار دادن کارت های مختلف از جمله کارت خطوط داخلی و شهری وجود دارد.

در کنار این ۱۱ اسلات یک پاور و همچنین یک جای کارت برای وصل شدن به دستگاه TDA/TAE600 مشاهده می شود.

دستگاه سانترال پاناسونیک TDA620 به صورت پیش فرض هیچ ظرفیت ابتدایی ندارد و برای استفاده از امکانات مختلف آن باید کارت های مناسب را روی اسلات های دستگاه نصب نمود.

نحوه ی اتصال دستگاه سانترال پاناسونیک TDA620 به سانترال های TDA/TDE600

همانطور که گفتیم برای ارتقای امکانات دستگاه  های سانترال TDA/TDE600 می توان شلف های توسعه را رو ی آن ها نصب نمود ، البته هنگام نصب باید نکات ایمنی را به طور کامل رعایت کرد.

برای این کار باید کارت TDA6110 را روی دستگاه های سانترال TDA/TDE600 نصب نمود.

با نصب این کارت می توان یک دستگاه سانترال پاناسونیک TDA620 را به عنوان شلف توسعه روی دستگاه های TDA/TDE600 نصب نمود.

البته می توان با نصب دو کارت TDA6111 روی کارت اصلی TDA6110 دو شلف توسعه ی دیگر را نیز به دستگاه های سانترال ارتباط داده و از امکانات مختلف آن ها استفاده نمود.

بنابراین با نصب و استفاده از کارت اصلی TDA6110 و همچنین کارت های TDA6111 می توان تعداد ۳ شلف توسعه را روی دستگاه های سانترال TDA/TDE600ارتباط داد و از ظرفیت های مختلف خطوط شهری و داخلی ها آن ها با نصب کارت های مختلف استفاده نمود.

 

ویژگی ها و امکانات سانترال پاناسونیک TDA620

با نصب این دستگاه و اتصال آن به سانترال های پاناسونیک امکانات تازه ای به دستگاه سانترال اضافه نمی شود و فقط می توان ظرفیت های روی دستگاه در امکانات مختلفی که دارد را ارتقا داد.

البته زمانی که از این شلف های توسعه در شرکت و سازمان خود استفاده کنیم می توان به راحتی دستگاه های جانبی مانند صندوق صوتی را به این دستگاه وصل نموده و از امکانات مختلف آن برای برقراری تماس استفاده نمود.

با نصب سانترال پاناسونیک TDA620 ظرفیت نهایی خطوط شهری به تعداد ۶۴۰ خط و خطوط داخلی به  ۱۱۲۰ تعداد داخلی ارتقا پیدا کند.

البته این ظرفیت ها، ظرفیت نهایی دستگاه هستند و در صورتی قابلیت رسیدن به این تعداد خطوط وجود دارد که روی تمامی اسلت های دستگاه کارت خطوط شهری و یا خطوط داخلی نصب شود.

کارت های نصب شده روی دستگاه

همانطور که در بالا نیز اشاره شد این دستگاه دارای ۱۱ اسلات  خالی برای قرار دادن کارت های مختلف می باشد.

روی هر کدام از این اسلات ها می توان یک کارت مناسب با نیاز شرکت را قرار داده تا ظرفیت دستگاه های TDA/TDE600 در مورد آن قابلیت افزایش پیدا کند.

تمامی کارت های نصب شده روی دستگاه های سانترال TDA/TDE600 روی این دستگاه نیز قابل استفاده می باشند.

از جمله کارت های مختلفی که می توان از آن ها برای ارتقاء امکانات دستگاه های سانترال استفاده نمود و آن ها را روی شلف توسعه ی TDA620نصب کرد می توان به کارت های زیر اشاره نمود.

  • کارت سانترال TDA6181 برای راه اندازی ۸ خط شهری آنالوگ اضافه نمودن این ۸ خط به ظرفیت دستگاه های سانترال TDA/TDE600
  • کارت سانترال TDA6174 برای راه اندازی ۱۶ داخلی آنالوگ ( این کارت بدون کالر آیدی می باشد)
  • کارت TDA6178 برای راه اندازی ۲۴ خط داخلی آنالوگ که از قابلیت کالر آیدی نیز بهره مند می باشد.
  • کارت TDA0172 برای راه اندازی ۱۶ داخلی دیجیتال که با توجه به قابلیت DXDP می توان این تعداد داخلی را به ۳۲ عدد نیز افزایش داد.
  • کارت های TDA0190 و TDA0191 برای راه اندازی کانال های اپراتور گویا

تلفن های قابل اتصال به دستگاه

زمانی که خطوط جدید روی سانترال پاناسونیک TDA620 راه اندازی می شوند می تواند از تمامی مدل های مختلف تلفن ها استفاده نمود.

با توجه به اینکه دستگاه های سانترال سری TDA  و TDE تحت شبکه می باشند می توان از تمامی مدل های مختلف تلفن های تحت شبکه برای خطوط جدیدی که توسط سانترال پاناسونیک TDA620 راه اندازی شده اند استفاده نمود.

علاوه بر این تمامی مدل تلفن های دیجیتال، آنالوگ و هایبرید نیز قابلیت استفاده برای خطوط داخلی و شهری را دارند.

از جمله دیگر ویژگی های سانترال پاناسونیک TDA620 می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

 

  • قابلیت استفاده با باتری پشتیبان
  • پورت USB برای اتصال به کامپیوتر و برنامه ریزی هوشمند
  • پورت اتصال به شبکه
  • قابلیت نصب موزیک جانبی
تماس با خدمات سانترال
اسکرول به بالا