مرکز تماس : 02166494875

02177415188

fa

سانترال پاناسونیک

tde100

سانترال پاناسونیک TDE100

سانترال پاناسونیک TDE100 یکی از محصولات شرکت پاناسونیک است که به واسطه ی امکانات مناسبی که برای شرکت های متوسط ارائه می دهد مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت مناسب این دستگاه ها در کنار قابلیت بالای کاربری در محیط های مختلف می تواند باعث جلب رضایت تمامی مشتریان استفاده کننده از این دستگاه شود.

شرکت پاناسونیک سعی کرده است تا با ارائه ی امکانات پیش فرض و قابل ارتقاء مختلف در این دستگاه و همچنین کیفیت ساخت بالای آن تمامی نیاز های کاربران را به راحتی پاسخگو باشد.

هر چند در نگاه اول امکانات پیش فرض این دستگاه کم و اندک به نظر برسد اما به راحتی با نصب کارت های مختلف می توان ظرفیت ها و امکانات جدید  قابل توجهی را به این دستگاه اضافه نمود.

برای خرید این دستگاه بعد از توجه به کیفیت ظاهری این محصول حتما به کیفیت و کارایی آن در برقراری ارتباط مناسب نیز توجه کنید.

زیرا آگاهی کامل از ویژگی ها و نحوه اتصالات این دستگاه می تواند کاربران را در انتخاب یک محصول با کیفیت کمک نماید.

بررسی ویژگی ها و امکانات سانترال پاناسونیک TDE100

از نظر ظرفیت برقراری ارتباط سانترال پاناسونیک TDE100 می تواند در حالت حداکثر تا ۱۲۸ خط شهری و یا ۲۵۶ خط داخلی را پشتیبانی نماید. این محصولات با نصب کارت های مختلف می توانند تا ۱۲۸ خط داخلی ویپ را نیز پشتیبانی نمایند.

برای کسانی که از سانترال پاناسونیک TDE100 در محیط خود استفاده می کنند برخی از ویژگی های این محصول می تواند بسیار کارایی مناسبی داشته باشد.

یکی از این ویژگی ها توانایی پشتیبانی این دستگاه از تمامی تلفن های آنالوگ، تحت شبکه ، دیجیتال و … می باشد. با این ویژگی سانترال پاناسونیک TDE100 می توان به راحتی تمامی نیازهای مشتریان را پاسخگو بود.

برنامه ریزی سانترال پاناسونیک TDE100

برنامه ریزی این دستگاه می تواند از طریق اتصال به سیستم های کامپیوتر مختلف انجام شود. برای انجام این کار یک پورت lan روی دستگاه جاگذاری شده است تا از طریق کابل شبکه، سانترال را به کامپیوتر متصل نماید.

برای اینکه از تمامی امکانات مختلف سانترال پاناسونیک TDE100 بتوانیم به راحتی بهره مند شویم می توانیم از کارت های مختلف برای اضافه نمودن امکانات جدید یا  افزایش ظرفیت امکانات پیش فرض دستگاه استفاده نماییم.

یکی از این امکانات دستگاه سانترال پاناسونیک TDE100 تلفن گویا می باشد که با نصب کارت مخصوص دیزا یعنی کارت های سانترال TDA0191 و TDA0190 می توان آن را برای خطوط داخلی شرکت فعال نمود.

مخاطبی که از بیرون با شرکت تماس می گیرد می تواند از طریق تلفن گویا در وقت خود صرفه جویی نموده و به راحتی به هدف خود  در برقراری ارتباط با شرکت برسد. این امر می تواند موجب کاهش هزینه های مختلف در داخل شرکت نیز شود.

همه اطلاعات لازم برای چگونگی نصب این دستگاه در محیط های مختلف در دفترچه راهنمای این محصول وجود دارد. با مطالعه ی دقیق این دفترچه راهنما می توان و نصب درست دستگاه سانترال TDE100 می توان کارایی و همچنین پایداری دستگاه را برای کاربردهای ارتباطی بیشتر بالا برد.

سانترال پاناسونیک TDE100

کارت های قابل استفاده در سانترال TDE100 برای افزایش ظرفیت دستگاه

همانطور که گفته شد برای استفاده از امکانات مختلف این دستگاه می توان از کارت های سانترال استفاده نمود. این کارت ها در جای مخصوص تعبیه شده در دستگاه قرار می گیرند و می توانند به راحتی با بالا بردن عملکرد دستگاه رضایت مشتریان بیشتری را جلب نمایند.

اگر در محیط کاری و اداری خود از سانترال پاناسونیک TDE100 استفاده می کنید می توانید به راحتی و با استفاده از نصب ۶ کارت مختلف از ظرفیت های بالای این دستگاه برای برقراری ارتباط بهتر بهره مند شوید.

یکی از قابلیت هایی که در سانترال ها وجود دارد پشتیبانی از خطوط چهار شماره ای یا اصطلاحاً E 1 ( ای وان ) مخابرات می باشد. برای فعال نمودن این قابلیت در دستگاه سانترال باید یک کارت TDA0290 را روی دستگاه نصب نمود.

این کارت علاوه بر پشتیبانی از این خطوط می تواند ۳۰ کانال همزمان برای برقراری ارتباطات بین دو دستگاه سانترال را فعال نموده و مشکلات عدیده کاربران در برقراری تماس های همزمان را از بین ببرد.

قابلیت پردازش صوت، پشتیبانی از پروتکل سیپ، سازگاری با سیستم تلفن همراه، سازگاری با ISDN BRI/PRI و … از ویژگی و امکانات سانترال پاناسونیک TDE100 می باشند که می توانیم به راحتی از آن ها در محیط کاری مختلف بهره مند شویم.

سانترال پاناسونیک TDE100

کارت های داخلی قابل اتصال به سانترال TDE100

اگر در محیط خود ارتباطات داخلی فراوانی دارید و می خواهید که دستگاه سانترال شما از تمامی آن ها پشتیبانی نماید می توانید از کارت های داخلی قابل اتصال به سانترال TDE100 زیر استفاده نمایید.

 • کارت داخلی TDA0177 با قابلیت اضافه نمودن ۱۶ داخلی آنالوگ به همراه کالر آیدی
 • اتصال کارت داخلی TDA0174 برای اتصال ۱۶ داخلی آنالوگ بدون قابلیت کالر آیدی
 •  اتصال کارت داخلی دیجیتال TDA0172 به منظور افزایش خطوط داخلی دیجیتال به تعداد ۱۶ عدد که با پشتیبانی از قابلیت DXDP می توان آن ها را تا ۳۲ خط داخلی نیز افزایش داد.
 •  اتصال کارت TDA0170 که به طور همزمان ۸ داخلی آنالوگ و ۸ داخلی دیجیتال را می توان با آن فعال نمود.

کارت های شهری قابل اتصال به سانترال TDE100

اگر در سطح شرکت از ارتباطات داخلی مناسبی برخوردار هستید و می خواهید ارتباطات خارجی شرکت را گسترش دهید می توانید از دو کارت شهری قابل اتصال به سانترال TDE100 زیر برای این کار استفاده نمایید.

 • استفاده از کارت TDA0181 برای اضافه نمودن ۱۶ پورت خط شهری آنالوگ جدید به دستگاه سانترال
 • نصب کارت سانترال TDE0180 برای افزایش خطوط شهری آنالوگ به تعداد ۸ عدد

دیگر کارت های قابل نصب روی سانترالTDE100

برای اینکه بتوانیم از خدمات تلفن گویا روی سانترال خود بهره مند شویم می توانیم از دو کارت TDA0191 و TDA0190 برای نصب روی دستگاه سانترال TDE100 استفاده نماییم.

کارت های TDA0162 و TDA0161 ب ترتیب با ۲ و ۴ پورت برای استفاده از قابلیت درب باز کن بر روی سانترال TDE100 نصب می شوند.

برای استفاده از قابلیت ویپ بر روی این سانترال می توان از کارت های TDA0110 و TDA0111 استفاده نمود.

با نصب کارت TDA0470 می توان از ۱۶ خط داخلی IP استفاده نمود.

نتیجه گیری :

با بررسی ویژگی های سانترال های سری TDE  به این نتیجه خواهیم رسید که این سری از محصولات پاناسونیک، بروز و کاملا تحت شبکه هستند که شما با نصب کارت DSP  و لایسنس می توانید تمام بستر های پروتکل سیپ را فعال سازید مانند تلفن های سیپ با تکنولوژی ویپ. سانترال TDE 100 برای شرکت هایی که بیشتر از ۲۰۰ کاربر ندارند بسیار مناسب است و برای راه اندازی تمام قابلیت های مرکز تماس میتوانید از دستگاه TVM استفاده کنید.

ویژگی های سانترال پاناسونیک TDE100

 •  مرکز تلفن تحت شبکه و پشتیبانی کامل از سیپ
 •  راه اندازی خطوط سیپ مخابرات
 •  ارتباط با هر سرور دیگر با پروتکل سیپ
 •  قابلیت راه اندازی تلفن گویا
 •  راه اندازی کلیه خطوط شهری مخابرات در سریع ترین زمان
 •  کاملا پایدار و مطمئن
تماس با خدمات سانترال
اسکرول به بالا