مرکز تماس : 02166494875

02177415188

fa

سانترال پاناسونیک

tde200

سانترال TDE200

 

سانترال TDE200  یکی از سانترال های سری TDE شرکت پاناسونیک است که به دلیل بهره مندی از امکانات مختلف توانسته است سهم بزرگی از بازار محصولات پاناسونیک را به خود اختصاص دهد.

همانطور که می دانید دستگاه سانترال به وسیله تجمیع خطوط شهری باعث آسان تر شدن ارتباطات در محیط های مختلف شده است.

هر کدام از دستگاه های سانترال امکانات و ویژگی هایی دارند که باعث می شوند تا از آن ها برای محیط های مختلف استفاده نمود.

سانترال TDE200 با کارایی بالا در محیط های اداری و شرکت های مختلف توانسته است نگاه بسیاری از مشتریان را به خود جذب نموده تا جایی که استفاده از این دستگاه علاوه بر گسترش کسب و کار به واسطه ی امکانات مناسبی که دارد می تواند باعث افزایش اعتبار شرکت ها نیز بشود.

شرکت پاناسونیک سعی کرده است تا در راستای نیاز های مشتریان و با نظرسنجی از آن ها بتواند محصولات مناسبی مانند سانترال پاناسونیک TDE200 را در اختیار کاربران بگذارد.

همچنین این شرکت از فناوری های نوین در ساخت این محصول استفاده کرده است تا علاوه بر دوام و مقاومت بالا، امکاناتی که از خود ارائه می دهند کاملاً مورد پسند و رضایت مشتریان قرار بگیرد.

از نظر قیمت نیز خرید سانترال TDE200 با توجه به تجمیع تعداد خطوط شهری بالا و همچنین انواع مختلف امکاناتی که برای ارتباطات بهتر داخلی و خارجی ارائه می دهد می تواند از نظر اقتصادی کاملاً برای کاربران به صرفه باشد.

فقط در هنگام خرید دستگاه های سانترال کاربران باید با ویژگی های مختلف این دستگاه ها کاملاً آشنایی داشته و با توجه به تمامی نیاز های خود برای برقراری ارتباطات مختلف اقدام به خرید دستگاه سانترال مناسب نمایند.

در ادامه مطلب قصد داریم شما را با تمامی امکانات و ویژگی های این دستگاه آَشنا تا با آگاهی کامل نسبت به خرید سانترال برای کسب و کار خود اقدام نمایید.

 

بررسی ویژگی ها و امکانات سانترال TDE200

 

وقتی اسم دستگاه سانترال به گوش یک نفر می رسد مطمئناً اولین چیزی که برای او اهمیت پیدا می کند ظرفیت این دستگاه در تعداد خطوط شهری و همچنین برقراری تعداد خطوط داخلی سازمان می باشد.

سانترال پاناسونیک TDE200 نیز یکی از دستگاه هایی است که به راحتی می تواند تعداد ۱۲۸ خط شهری را تجمیع نموده و تمامی ارتباطات برای این خطوط را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهد. این دستگاه همچنین قابلیت پشتیبانی از ۲۵۶ خط داخلی را دارد.

بعد از اینکه یک شخص از امکانات یک سانترال در برقراری ارتباطات داخلی و شهری آگاه شد مهم ترین مسئله پشتیبانی این دستگاه ها از سیستم های مختلف ارتباطی می باشد.

قطعاً شما با انواع سیستم های ارتباطی آشنایی دارید بنابراین بد نیست بدانید که سانترال TDE200 از ارتباطات تلفنی در بستر شبکه یا همان سیستم ویپ و پروتکل سیپ پشتیبانی می کند.

به واسطه ی همین ویژگی سانترال TDE200 می توان آن را در زمره محبوب ترین دستگاه های بازار نام برد.

بعد از شناخت و آگاهی از ظرفیت های اولیه دستگاه، قابلیت ارتقاء و امکاناتی که به واسطه ی کارت های مختلف روی دستگاه سانترال می توان نصب نمود از اهمیت ویژه تری برخوردار است.

با خرید سانترال پاناسونیک TDE200 اصلا در این مورد نگرانی به خود راه ندهید. این دستگاه به راحتی قابلیت اضافه نمودن ۱۱ کارت مختلف جهت ارتقاء ظرفیت های اولیه و یا اضافه نمودن امکانات جدید را دارد.

این تعداد کارت قابل اتصال نسبت به بسیاری از سانترال های دیگر مانند TDE100 یک امتیاز ویژه و برتری محسوس به حساب می آیند.

بنابراین می توانیم به راحتی تعداد خطوط شهری و داخلی استفاده شده در سانترال TDE200 را با اضافه نمودن کارت های مختلفی که در بازار برای این دستگاه موجود می باشند افزایش داده و از ظرفیت های بالاتر این دستگاه برای برقراری ارتباطات استفاده نمود.

مورد بعدی از امکانات سانترال TDE200 که می تواند برای مخاطبان و خریداران این دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار باشد امکانات مختلف هنگام تماس با این دستگاه ها می باشد.

اگر از سانترال TDE200 در محیط خود استفاده می کنید می توانید به راحتی تمامی تماس های ورودی را پاسخ دهید.

این دستگاه باعث می شود تا در صورتی که یک خط مشغول بوده و تماس ورودی نیز داشته باشد این تماس به حالت رزرو در آمده و به محض آزاد شدن خط، تماس برقرار شده و تلفن زنگ بخورد.

از دیگر قابلیت های این دستگاه در برقراری ارتباطات می توان به برنامه های شماره گیری سریع اشاره نمود.

این شماره گیری سریع می تواند از طریق روش های مختلفی انجام بگیرد. استفاده از یک دکمه خاص یا شماره تلفن های ذخیره شده در حافظه ی دستگاه می تواند از جمله روش های برقراری تماس سریع با سانترال TDE200 باشد.

البته این دستگاه قابلیت مناسبی برای ذخیره یک شماره برای تماس سریع را دارد تا به محض برداشتن گوشی تلفن تماس با این شماره برقرار شود.

از جمله ویژگی ها و امکانات سانترال TDE200 می توان به قابلیت افزایش تعداد تلفن های دیجیتال DXDP، وجود پورت شبکه برای اتصال به کامپیوتر، قابلیت سازگاری با ISDN BRI/PRI، قابلیت استفاده از سیستم های پردازش صدا، سازگاری مناسب با تلفن های همراه  و … اشاره نمود که همگی باعث استقبال گسترده کاربران برای خرید سانترال TDE200 و محبوبیت این دستگاه ها در سطح بازار شده است.

کارت های قابل اتصال به سانترال  TDE200

برای اضافه نمودن امکانات جدید یا ارتقاء ظرفیت های پیش فرض می توانیم از ۱۱ کارت قابل اتصال به سانترال  TDE200بر روی این دستگاه استفاده نماییم.

کارت های داخلی سانترال TDE200

برای اینکه بتوانیم از امکانات و ظرفیت های بالای  این دستگاه سانترال برای ارتباطات داخلی مختلف استفاده نماییم باید کارت های داخلی سانترال TDE200 بر روی دستگاه نصب شود.

این دستگاه ها از خطوط مختلف دیجیتال و آنالوگ پشتیبانی می کنند.

 • اتصال کارت TDA0172 برای افزایش خطوط دیجیتال داخلی به تعداد ۱۶ عدد
 • اتصال کارت TDA0177 برای افزایش خطوط آنالوگ داخلی به تعداد ۱۶ عدد با قابلیت کالر آیدی
 • نصب کارت TDA0174 برای بهره بردن از ۱۶ داخلی آنالوگ جدید بدون پشتیبانی از قابلیت کالر آیدی روی خطوط
 • اتصال کارت هایبریدی TDA0170 به منظور افزایش ۸ داخلی آنالوگ و ۸ داخلی دیجیتال
 • اتصال کارت TDA0470 برای استفاده از ۱۶ داخلی IP

کارت های تلفن گویا  سانترال TDE200

برای استفاده از قابلیت تلفن گویا بر روی سیستم سانترال TDE200 می توانیم از نصب و اتصال کارت های TDA0191 و TDA0190 استفاده نماییم.

کارت کالر آیدی خطوط شهری

برای استفاده از قابلیت کالر آیدی روی خطوط شهری می توان از کارت TDA0193 با پشتیبانی از کالری آیدی برای ۸ خط شهری استفاده نمود.

کارت درب باز کن و ویپ دستگاه سانترال TDE200

 • اتصال کارت های TDA0162 و TDA0161 برای استفاده از قابلیت درب بازکن روی سانترال TDE200
 • اتصال کارت های TDE0110 و TDE0111 برای استفاده از سیستم ویپ

کارت های شهری

برای بالا بردن ظرفیت استفاده از خطوط شهری در سانترال TDE200  می توان از کارت های زیر استفاده نمود.

 • اتصال کارت TDA0180 به منظور افزایش خطوط شهری آنالوگ به تعداد ۸ عدد
 • اتصال کارت TDA0181 با قابلیت اضافه نمودن ۱۶ خط شهری آنالوگ جدید
 • اتصال کارت TDA0290 به منظور پشتیبانی دستگاه سانترال TDE200 از خطوط E1 و ۴ شماره ای مخابرات

تلفن گویا سانترال پاناسونیک tde200

کارت تلفن گویا سانترال tde200 بصورت پیش فرض بر روی دستگاه نصب نیست و برای راه اندازی تلفن گویا باید ابتدا اسلات آپشن را بر روی دستگاه نصب کرد و بعد از آن بر حسب نیاز باید کارت OGM  یا همان کارت تلفن گویا را بر روی اسلات آپشن قرار دهیم.

یکی از تفاوت های چشم گیر سری NS پاناسونیک نسبت به سری TDE  ، فعال بودن دو کانال همزمان تلفن گویا در سری NS  می باشد که بسیار مقرون به صرفه است.

با این حال میتوان سری TDE را جزو محصولات صنعتی و تحت شبکه پاناسونیک نام برد که قابلیت های بیشماری دارد.

نتیجه گیری :

سانترال پاناسونیک TDE200 هم مانند سانترال های دیگری این سری کاملا آی پی بیس است که برای دفاتر بزرگ کارایی بسیار خوبی خواهد داشت، چرا که این سانترال تمامی بستر های سیپ را با نصب کارت DSP  و تهیه لایسنس مورد نظر می تواند راه اندازی کند.

در نظر داشته باشید که برای راه اندازی تلفن گویای حرفه ای، صف انتظار مشتریان، ضبط مکالمات و یا صندق صوتی  باید از دستگاه TVM پاناسونیک استفاده کنید.

ویژگی های سانترال پاناسونیک TDE200

 •  تحت شبکه و پر ظرفیت
 •  قابلیت استفاده از تکنولوژی ویپ
 •  راه اندازی خطوط سیپ ترانک مخابرات
 •  قابلیت ارتباط با هر مرکز تلفن دیگر با استفاده از پروتکل سیپ
 •  راه اندازی خطوط شهری مخابرات با بالاترین کیفیت
 •  نصب و راه اندازی آسان
تماس با خدمات سانترال
اسکرول به بالا