مرکز تماس : 02166494875

02177415188

fa

سانترال پاناسونیک

tde620

با توجه به اینکه شرکت ها و سازمان ها هر روز در حال گسترش هستند، ارتباطات آن ها نیز افزایش پیدا می کند. علاوه بر کیفیت بالای این ارتباطات، کمیت آن ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل است که شرکت های مختلف اقدام به خرید و استفاده از شلف های توسعه سانترال پاناسونیک TDE620 می نمایند.

پاناسونیک سعی کرده است تا همواره با دستگاه ها و روش های مختلف بهترین و مناسب ترین امکانات را در اختیار کاربران خود قرار دهند تا بتوانند از این طریق نیاز های تمامی مشتریان خود را پاسخ دهند.

سانترال پاناسونیک TDE600

سانترال پاناسونیک TDE600 از جمله دستگاه های سانترال تحت شبکه پاناسونیک است که با توجه به امکانات مناسب و همچنین کیفیت بالایی که در برقراری تماس از خود نشان می دهد توانسته است مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد.

این سانترال دارای ظرفیت خاصی در استفاده از خطوط شهری و داخلی می باشد.

سانترال پاناسونیک TDE620

شرکت ها می توانند با نصب کارت های مختلف از همه ی ظرفیت این دستگاه ها برای پاسخگویی به نیاز های خود بهره ببرند.

اما زمانی که شرکت یا سازمان توسعه می یابد و ارتباطات آن ها در بخش های داخلی و خطوط شهری بیشتر می شود، دیگر دستگاه سانترال پاناسونیک TDE600 پاسخگوی نیاز های مشتریان نخواهد بود.

در این زمان می توان با نصب شلف های توسعه یعنی سانترال پاناسونیک TDE620 به راحتی ظرفیت های جدیدی در خطوط داخلی و شهری ایجاد نمود.

این کار باعث می شود تا شرکت ها بتوانند به راحتی تمامی نیاز های مشتریان را پاسخ داده و تماس های داخلی و شهری خود را بهتر مدیریت نمایند.

تمامی ویژگی هایی که در سانترال TDE600 برای خطوط مختلف وجود دارد برای شلف های توسعه ی آن یعنی دستگاه های سانترال پاناسونیک TDE620 نیز وجود دارند.

سانترال پاناسونیک TDE620

با توجه به اینکه این سانترال ها تحت شبکه می باشند می توانند ارتباطات با کیفیتی را برای مشتریان رقم بزنند.

برقراری ارتباطات بر پایه ی IP باعث می شود تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، تماس ها نیز به راحتی مدیریت شوند.

سانترال پاناسونیک TDE620 به دلیل عدم استفاده از پردازشگر در داخل سیستم خود، به تنهایی هیچ کاربردی ندارد و فقط یک باکس خالی است.

اما زمانی که می خواهیم تعداد خطوط شهری و داخلی دستگاه سانترال TDE600 را افزایش دهیم می توانیم به راحتی با نصب این شلف توسعه، این کار را انجام دهیم.

سانترال پاناسونیک TDE620 بر روی خود از ۱۱ اسلات برای نصب و استفاده از امکانات کارت های مختلف بهره مند است.

علاوه بر این یک مکان برای وصل نمودن کابل و اتصال دستگاه به سانترال TDE600 وجود دارد.

ظرفیت نهایی سانترال پاناسونیک TDE620 تعداد ۶۴۰ خط شهری و ۱۱۲۰ خط داخلی می باشد که برای رسیدن به هر کدام از این ظرفیت ها باید روی اسلات های خالی دستگاه کارت های شهری و داخلی را نصب نمود.

تمامی ویژگی های سانترال TDE600 بر روی این دستگاه نیز قابل استفاده است و می توان از باکس صندوق صوتی به صورت جداگانه برای اتصال به این دستگاه و راه اندازی کانال های صندوق صوتی استفاده نمود.

نحوه ی اتصال سانترال TDE600 به شلف های توسعه

روی هر سانترال پاناسونیک TDE600 می توان سه شلف توسعه از نوع سانترال TDE620 نصب نمود.

برای این کار و نصب اولین سانترال پاناسونیک TDE620 باید یک کارت TDA6110 را روی اسلات های دستگاه TDE600 نصب نموده و از طریق پورتی که روی کارت وجود دارد یک کابل به مکان مورد نظر روی شلف توسعه ی TDE620 وصل نمود.

اگر خطوط راه اندازی شده توسط باکس سانترال پاناسونیک اول جوابگوی نیاز های شرکت یا سازمان نبود، می توان به راحتی با نصب کارت TDA6111 دو شلف توسعه ی دیگر از نوع TDE620 را روی دستگاه سانترال نصب نمود.

استفاده از این شلف سانترال پاناسونیک TDE620 می تواند تعداد خطوط بسیاری بالایی از نوع دیجیتال، آنالوگ، هایبریدی و تحت شبکه را در اختیار مشتریان قرار دهد.

همین امر باعث شده است تا امروزه بیشتر مشتریانی که دارای کسب و کار های کوچک هستند و قصد توسعه ی آن در آینده را دارند، برای خرید سانترال های TDE600 اقدام نمایند، زیرا می توانند به راحتی در آینده قابلیت های آن را با نصب شلف های توسعه ارتقاء دهند.

 

 

کارت های قابل نصب روی سانترال

با توجه به اینکه مهم ترین کاربرد دستگاه سانترال پاناسونیک TDE620 به عنوان یک شلف توسعه برای افزایش تعداد خطوط داخلی و شهری می باشد، می توان تمامی کارت های مناسب برای سانترال TDE600 را بر روی این دستگاه نیز نصب نمود.

با نصب هر کدام از کارت های زیر ظرفیت هر کارت به  ظرفیت موجود بر روی سانترال TDE600 اضافه می شود و می توان از آن ها در محیط شرکت و سازمان استفاده نمود.

از جمله کارت  های قابل نصب روی سانترال پاناسونیک TDE620 می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • کارت هشت رقمی خطوط مخابرات TDA6181 برای فعالسازی ۱۶ خط شهری آنالوگ ( دو کارت ۰۱۹۳ به صورت اختیاری برای استفاده از قابلیت کالر آیدی روی این کارت قابل نصب شدن می باشد.)
  • کارت ۱۶ پورتی TDA6174 برای راه اندازی ۱۶ خط داخلی آنالوگ بدون کالر آیدی
  • کارت TDA6178 همراه با کالر آیدی برای راه اندازی خطوط داخلی آنالوگ به تعداد ۲۴ خط
  • کارت TDA0174 برای راه اندازی ۱۶ خط داخلی دیجیتال ( البته با توجه قابلیت DXDP روی تلفن های دیجیتال این تعداد داخلی می تواند به ۳۲ داخلی برسد.)
  • کارت TDA0193 برای راه اندازی کالر آیدی روی خطوط شهری دستگاه
  • کارت های TDA0161 و TDA0162 برای فعالسازی قابلیت درب باز کن

تلفن های قابل استفاده بر روی دستگاه سانترال پاناسونیک TDE620

با نصب کارت های مختلف روی این دستگاه می توان از خطوط شهری و داخلی جدیدی در شرکت استفاده نمود.

با توجه به اینکه سانترال پاناسونیک TDE620 قابلیت پشتیبانی از تمامی تلفن ها را دارد، می توان برای فعالسازی خطوط راه اندازی شده بعد از نصب کارت ها، از تمامی مدل های تلفن های آنالوگ، هایبریدی، دیجیتال و تحت شبکه استفاده کرد.

 

تماس با خدمات سانترال
اسکرول به بالا